Logic Pro

Logic Pro 10.1.1

Profesjonalne studio tworzenia muzyki dla komputerów Mac


Logic Pro X to profesjonalne studio nagraniowe do tworzenia muzyki. Zawiera kompletny zestaw narzędzi do pisania, nagrywania, edycji i miksowania muzyki na komputerze Mac.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • W pełni kompleksowy pakiet produkcyjny
  • Tworzy profesjonalną jakość muzyki
  • Wiele szablonów audio
  • Wiele instrumentów do wyboru
  • Zmodernizowany interfejs wygląda świetnie
  • Aplikacja na iPada towarzysz

Wady

  • Kompleks dla początkujących
  • Wtyczki wymagają zakupu
  • Zasoby są głodne

Doskonały
9


Logic Pro X to profesjonalne studio nagraniowe do tworzenia muzyki. Zawiera kompletny zestaw narzędzi do pisania, nagrywania, edycji i miksowania muzyki na komputerze Mac.

Wyposażony w instrumenty, efekty i próbki

Logic Pro X zawiera ogromną kolekcję instrumentów, efektów i pętli, dzięki czemu tworzenie profesjonalnych kompozycji dźwiękowych jest zaskakująco łatwe. Istnieją nawet szablony produkcji, które wykonują dużo ciężkiej pracy, pozostawiając ci wypełnienie pustych pól, aby utwór był twój. Mimo że jest stosunkowo łatwy w użyciu w porównaniu do podobnych pakietów, wciąż jest profesjonalnym narzędziem o stromej krzywej uczenia się. \ n

W szczególności istnieje ponad tysiąc różnych wbudowanych instrumentów lub próbek, w tym syntezatory, vintage klawiatury, automat perkusyjny i sampler. Ponadto, istnieją ponad hulfred efekty, w tym pogłosy, opóźnienia, korektory, dynamiki, wzmacniacze i kostki uderzeniowe. Łącznie do wyboru ponad 1500 instrumentów lub efektów próbnych plus 3600 pętli Apple Loops w różnych gatunkach, co daje podstawę do zbudowania. Jeśli jesteś fanem Garageband, Logic Pro X jest również zintegrowany z GarageBand, co oznacza, że ​​możesz natychmiast importować do niego projekty. Najnowsza wersja została wzbogacona o towarzyszącą aplikację na iPada, Virtual Drummer (perkusistę inteligentnie grającego z Twoimi kompozycjami) i Flex Pitch, który zapewnia zintegrowaną edycję pitch.

Bardzo głodny zasobów

Logic Pro X to wszechstronny potwór aplikacji. Do pobrania musisz mieć co najmniej 5 GB miejsca, a dodatkowo dostępne jest dodatkowe 35 GB materiałów do pobrania. Oprócz tego do prawidłowego działania Logic Pro X potrzebujesz co najmniej 4 GB pamięci RAM. Jednak większość komputerów Mac z 2011 r. Powinna być w stanie łatwo sobie z tym poradzić. Ogólna użyteczność Logic Pro X jest również doskonała. Najnowsza wersja została wyposażona w ulepszony interfejs, który jest zdecydowanym ulepszeniem poprzednich wersji, czyniąc go bardziej przyjaznym dla użytkownika.

Jeden z najlepszych pakietów tworzenia muzyki na komputery Mac

Logic Pro X pozostaje jednym z najlepszych muzycznych studiów produkcyjnych dostępnych dla komputerów Mac. Oferuje wszystkie profesjonalne funkcje, których można oczekiwać w takim pakiecie, ale pozostaje stosunkowo przyjazny dla użytkownika.

Różni nowi perkusiści i nieco ulepszone funkcje

Zmiany

  • Różni nowi perkusiści i nieco ulepszone funkcje

Logic Pro

Download

Logic Pro 10.1.1

Opinie użytkowników o Logic Pro